Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2.56 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Współpraca

Współpraca dla agenta

Zarabiaj 100, 5000, 10000 a nawet więcej

Jesteś osobą lubiącą kontakt z ludźmi? Masz wielu znajomych? Mamy propozycje pracy, w której wykorzystasz te predyspozycję i zamienisz je w ogromne narzędzie do zarabiania pieniędzy. Szukamy osób otwartych i potrafiących skupić na sobie uwagę innych. Takich, przy których inni rozmówcy wypadają blado i oddają swój głos w ich ręce.

Twoim zadaniem będzie wyszukiwanie klientów, potrzebujących dodatkowej pomocy finansowej i oferowanie im produktów partnerów spółki Kredytum.pl. Pomimo tego, że agent kredytowy odpowiedzialny jest za obsługę finansową swoich klientów, nie wymagamy do wykonywania tej pracy doświadczenia na podobnym stanowisku ani wyższego wykształcenia. Wieloletnie doświadczenie naszej spółki pokazało nam, że bycie dobrym agentem nie jest uwarunkowane tytułem magistra, a bardziej liczy się tutaj osobowość i nastawienie do wykonywania swojej pracy. Żadne studia wyższe nie zrobią z osoby nieśmiałej introwertyka. Żadna poprzednia posada nie przesądzi o sukcesie we współpracy z Kredytum.pl. Jesteśmy pewni tego, że każdy człowiek jest kowalem własnego losu, a nasza praca może być jego kuźnią, w której może stworzyć dzieło swojego życia. Dajemy każdemu innowacyjne i nowoczesne narzędzia, za pomocą których przeprowadzenie transakcji kredytowej jest bardzo proste i nie wymaga fachowej wiedzy o finansach. Dzięki nimi możesz zarządzać swoimi sprzedażami z każdego miejsca w jakim się znajdujesz za pośrednictwem swojego komputera podłączonego do Internetu i w ten sposób możesz przeprowadzić proces kredytowania wtedy, kiedy chcesz. Do usług dla każdego agenta jest również zespół doradców, którzy za pomocą infolinii wyjaśnią i doradzą w każdej, nawet najbardziej skomplikowanej kwestii.

Nie wahaj się dłużej. Poznaj szczegóły oferty, wypełniając formularz dostępny poniżej i czekaj na telefon od naszego konsultanta. Gwarantujemy, że oddzwonimy do każdego zainteresowanego i w trakcie rozmowy zdecydujesz czy podejmiesz wyzwanie i podpiszesz z nami umowę współpracy.

Współpraca ze spółką Kredytum.pl pozwala naszym partnerom rozwinąć skrzydła i zwiększyć sprzedaż. Wśród finansowych firm, z którymi podjęliśmy wspólne wysiłki, są m. in.: Vivus, Zaplo, Ekspres Kasa czy SMS365. Jako spółka pośrednictwa finansowego jesteśmy odpowiedzialni za dystrybucje produktów naszych partnerów i od kilku lat staramy się wykonywać to zadanie na najwyższym, europejskim poziomie. Zadanie to staramy się wykonywać w oparciu o doświadczenie naszych pracowników oraz kanały dystrybucji, którymi są:

 

  • Agenci Mobilni, którzy współpracując z nasza spółką, każdego dnia w trakcie bezpośrednich spotkań, przedstawiają swoim klientom ofertę Kredytum.pl i jej partnerów. Liczba agentów to w tej chwili ponad 13 tysięcy, rozprzestrzenionych po całej Polsce. Jest to w tej chwili największa sieć agentów pośrednictwa kredytowego w Polsce. Stawia nas to na pozycji lidera i swoją misje staramy się wykonywać najlepiej jak tylko można.

  • Call Center, a więc sieć placówek, w których nasi teledoradcy każdego dnia kontaktują się z setkami osób w całej Polsce, w celu przedstawienia im naszej bogatej oferty. W trakcie każdej rozmowy doradca ma możliwość zaoferowania różnych rozwiązań finansowych, dostosowanych do każdego klienta.

  • Strony internetowe, których liczba to już ponad 2 000. Spółka Kredytum.pl tworzy je, aby rozpowszechniać wśród internautów wiedzę na temat produktów bankowych. Innym ich przeznaczeniem jest możliwość złożenia na nich wniosku o pomoc finansową i w ten sposób rozpoczęcie procedury kredytowania. Kanał ten pozwala nam na dotarcie do nieograniczonej ilości odbiorców oraz bardzo skuteczne rozpowszechnianie usług naszych partnerów.

Wykorzystując powyższe kanały dystrybucji, nasza spółka w szybkim tempie staje się liderem sprzedaży produktów każdego nowego partnera. Zapewnia to dużo większe zainteresowanie, czym bezpośrednio przyczyniamy się do rozwoju firm współpracujących.

Wychodzimy z propozycją współpracy do każdego przedsiębiorstwa, którego usługi lub produkty spółka Kredytum.pl może udostępniać za pomocą swoich kanałów dystrybucji. Nie kierujemy tej oferty jedynie do instytucji finansowych, ale również do firm innych branży takich jak np.: telekomunikacyjna, energetyczna, motoryzacyjna lub reklamowa. Jesteśmy w stanie dystrybuować tego typu usług z racji doświadczenia, które zdobyliśmy podczas współpracy z jednym z największych operatorów komórkowych w Polsce. Potrafimy skutecznie oraz w sposób bardzo efektywny zwiększyć sprzedaż i zainteresowanie produktami naszych partnerów. Nasze kanały pozwalają znacznie wykraczać poza ramy produktów finansowych, a nasi klienci wykazują coraz bardziej zróżnicowane potrzeby.

Aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące współpracy lub wyrazić chęć wejścia w partnerstwo, należy wypełnić formularz dostępny poniżej. Informacje w nim zawarte pozwolą naszym ekspertom przeanalizować niezbędne informację oraz opracować najlepszy plan współpracy. Po wypełnieniu formularza prosimy czekać na telefon w ciągu maksymalnie 48 godzin, lecz w wielu przypadkach wystarczy kilka godzin. Zapraszamy serdecznie.

 

Zapoznaj się z poradnikami
Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach. Wiążące warunki udzielenia kredytu zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy. Reprezentatywny przykład: kwota pożyczki wypłacona Pożyczkobiorcy 3 000 PLN; czas obowiązywania umowy 10 miesięcy; miesięczna rata 523.92 PLN; całkowita kwota pożyczki 5 100 PLN; oprocentowanie 10%; prowizja za udzielenie pożyczki 2 100 PLN; całkowita kwota do zapłaty 5 239.20 PLN; RRSO 276.3% (stan na dzień 05.03.2015r.)
Najnowsze komentarze